Sękowo 71, Nowy Tomyśl

Sękowo 71, Nowy Tomyśl

W ofercie znajdziesz wszystko czego potrzebuje nowoczesna firma – od bardzo popularnych długopisów, przez elektronikę po gadżety klasy premium. Skorzystaj z dostępnych katalogów oficjalnego dystrybutora i dołącz do grona szczęśliwych klientów. Wybierasz - zamawiasz - gotowe. Oszczędzamy Twój czas.

W naszej ofercie mamy pełną ofertę odzieży wiodących na rynku firm. Gwarantujemy tym nie tylko doskonałą jakość samego druku, ale także odzieży, na której będzie on wykonywany. Jakość materiału bowiem, również ma duży wpływ na efekt druku.

Skorzystaj z katalogi flashandmore aby zapoznać się z nośnikami pamięci USB o różnej pojemności, odtwarzaczami MP3/MP4, ramkami LCD, myszkami oraz innymi akcesoriami USB.

W naszej ofercie można znaleźć takie produkty jak kubki reklamowe z nadrukiem, filiżanki, kufle oraz firmowe zestawy kawowe. Do zdobienia naszych produktów wykorzystujemy szereg różnych technik dekoracji. Najpopularniejsze z nich – Kalkomania Ceramiczna, Xpression - Kalkomania Organiczna oraz Druk Bezpośredni – wykorzystują wspólną, najbardziej znaną metodę wykonywania nadruku – sitodruk.

Bogata oferta kartek świątecznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno kartki bożonarodzeniowe, kartki noworoczne jak i kartki wielkanocne. Kartki świąteczne z logo oraz wszelkie inne karnety świąteczne wykonujemy z pasją wykorzystując swoje doświadczenie i potencjał technologii. Jako producent oferujemy karnety świąteczne z możliwością ich personalizacji aby odbiorca identyfikował je z nadawcą.

Katalog Royal Design zawiera produkty z możliwością nadruku takie, jak: czapki, breloki, termosy, kubki termiczne, gadżety dla dzieci, torby i artykuły piśmiennicze. Od 1998 roku pomagamy klientom wybrać i zamówić gadżety reklamowe z nadrukiem, gadżety promocyjne, materiały reklamowe, czy wreszcie prezenty firmowe dla pracowników.

Firma Viva Plus jest liderem na rynku długopisów reklamowych w Polsce z największą roczną sprzedażą. Również na rynku zagranicznym firma odnosi sukcesy, sprzedając do ponad 40 krajów i corocznie wystawiając się na targach w całej Europie. Wysoka jakość produktów i usług zapewniła nam osiągnięcie czołowej pozycji na rynku, a stale poszerzany asortyment produkcji znajduje uznanie coraz szerszego grona klientów.

Informacja dot. ochrony danych osobowych

Firma Kurcewicz dokłada wszelkich starań, aby Państwa prywatność była odpowiednio chroniona. W celu realizacji zgodnego z prawem, przejrzystego i bezpiecznego przetwarzania Państwa danych osobowych informujemy iż administratorem Państwa danych osobowych jest firma Kurcewicz z siedzibą w Sękowie 71, 64-300 Nowy Tomyśl.

Jeżeli chcą Państwo dokładnie zapoznać się z naszymi zasadami bezpieczeństwa, m.in jakie dane i na jakich zasadach przetwarzamy oraz jak dbamy o ich bezpieczeństwo, a także o przysługujących Państwu prawach związanych z ochroną danych zapraszamy na podstronę Polityka prywatności.

Jednocześnie informujemy iż nasza strona wykorzystuje pliki cookies, więcej informacji przeczytają Państwo tutaj

Rozumiem